Svářeč/ka 135 nebo 111 (30000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Šumperk, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* svařování 135/111, jednoduché zámečnické práce,
* práce s výkresovou dokumentací
* komunikace s team leaderem a supervizorem výroby
* rozměrová samokontrola – dle výkresu a pomocí základních měřidel
* spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* 1500 docházkový bonus
* dotované stravování
* příležitost seberealizace
* příspěvek na penzijko
* příspěvky na kulturu a sport
* možnost rozvoje svých dovedností a znalostí prací na složitých a komplexních celcích
* jistotu stabilní dlouhodobé práce
* finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci a přístupu k ní
* časovou flexibilitu při odpovědné práci
* práce na dobu neurčitou
* místo výkonu práce Šumperk

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výrobní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Svářecký kurz - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min SOU strojírenský obor výhodou
* svářečské certifikáty dle EN metoda 135 a/nebo 111 pro materiály od 3 mm výše
* znalost práce s výrobní dokumentací
* čtení technických výkresů
* pozice je vhodná pro muže, ženy, absolventy i svářeče s praxí (mzda dle zkušeností)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4108116  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc