Poradíme Vám?

Team Leader - TPV (48 - 58.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Tábor, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 48 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického zaměření a bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orinentujete se v prostředí automotive a máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete se stát součástí významné mezinárodní společnosti a zúročit své předchozí zkušenosti?
Zašlete nám Váš životopis!

Úspěšná výrobní společnost hledá posilu na pozici TEAM LEADER - TPV (48 - 58.000 Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace technologických parametrů
  • Vedení týmu technologů a konstruktérů
  • Technická podpora výroby
  • Analýza chybovosti a tvorba nápravných opatření
  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s technologiemi v automotive
  • Praxi s vedením lidí
  • Komunikativní a organizačně schopnou osobnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v okrese Tábor

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4127058  Dátum zverejnenia: 21.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 48 000 Kč/měsíc