Poradíme Vám?

Technická podpora - strojírenská výroba (30-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Frýdek-Místek, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti strojírenské výroby? Chcete být podporou kolegů z oddělení výroby a umíte optimalizovat výrobní technologické procesy? Umíte pracovat s technickou dokumentací, nebojíte se mluvit anglicky? Výborně tak pošlete svůj životopis!

Výrobní společnost hledá kolegu či kolegyni na pozici TECHNICKÁ PODPORA - STROJÍRENSKÁ VÝROBA (30-40.000 KČ)

Náplň práce

  • podpora oddělení výroby, kvality, technologie, konstrukce a vývoje
  • optimalizace technologických procesů
  • zvyšovat kvalitu a produktivitu výroby
  • zodpovědnost za svěřený úsek výroby - technologický vývoj produktu
  • příprava a udržování technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost broušení výhodou
  • orientaci v techncických pojmech a výkresové dokumentaci
  • znalost anglického jazyka alespoň na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • profesní růst
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • multisportku
  • firemní večírky

  • lokalitu - frýdekckomístecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4145428  Dátum zverejnenia: 19.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc