Poradíme Vám?

Kontrolor výroby- 1 směna (35-37000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 37 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je Vám blízká práce v oblasti kontroly kvality? Máte zkušenosti v oblasti těžkého strojírenství a umíte číst ve výkresové dokumentaci?

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta na pozici:

KONTROLOR VÝROBY- 1 SMĚNA (35-37000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola a dozor ve výrobě
  • rozměrové kontroly svařenců
  • mezioperační a výstupní kontrola
  • čtení výkresové dokumentace
  • evidence o provedené kontrole a výstupní protokoly

Požadujeme

  • ukončené vzdělání SŠ
  • praxi v oboru strojírenství a kontrolní činnosti
  • důslednost a zodpovědnost
  • zkušenosti s vizuální kontrolou kvality svarů
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení s množstvím dalších benefitů
  • příspěvek na stravování
  • možnost získat příspěvek na ubytování a cestovné
  • věrnostní odměny
  • profesní růst

  • Místo výkonu práce: Praha 16

Další informace

Poslat společnosti životopis

ID: 4181215  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc