Servisní technik

AERZEN CZ s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
nástupní plat od 18.000,- Kč případně dohodou podle kvalifikace + výkonnostní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• servis a opravy dmýchadel, kompresorů a u zákazníka i na dílně v sídle společnosti
• generální opravy zařízení
• instalace a uvedení nových zařízení do provozu
• zaškolování obsluhy u zákazníků
• nastavení řídicích systémů u zákazníka, aktualizace firmware
• diagnostika zařízení, odborné posudky
• služební cesty v rámci celé ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné společnosti se stabilním postavením na trhu
• stravenky zdarma, firemní benefity
• systém pravidelného vzdělávání, školení v mateřské společnosti
• v případě absolventa vystudovaného v odboru elektro - nabízíme možnost udělat si zkoušku z vyhlášky č. 50/1978 §6 v rámci firemního školení

Informace o náboru

Pozice je vhodná i pro cizince.
Vaše životopisy můžete zasílat na
e-mailovou adresu [email protected] a případné otázky můžete konzultovat na telefonním čísle 733 643 156.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• ukončené středoškolské odborné vzdelaní - elektro
• práce s PC a řídícími systémy
• ŘP sk. B (aktivní řidič)
• samostatnost, časovou flexibilitu a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AERZEN CZ, s.r.o.
jsme dceřinou společností Aerzener Maschinenfabrik GmbH s více jak 150 letou historií, blíže na www.aerzen.cz a www.aerzener.de. Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis: dmýchadel, kompresorů, plynoměrů, úpravy stlačeného vzduchu, provzdušňovacích systémů ČOV.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3549761  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupní plat od 18.000,- Kč případně dohodou podle kvalifikace + výkonnostní odměny