Vedoucí výroby

AF Manufacturing s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 260, 768 05 Koryčany, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (13212)

Pracoviště a kontakty

Firma:AF Manufacturing s.r.o., IČ 04317297
Pracoviště:AF Manufacturing s.r.o. - Koryčany, Masarykova 260, 768 05 Koryčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc, 25 dní/rok
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:péracoviště Koryčany
Nově vzniklá výrobní pobočka v Koryčanech je primárně zaměřena na výrobu plastů a kompletační práce.
- Popis pozice: zodpovědnost za plánování výroby, koordinace a vedení jednotlivých výrobních úseků, zodpovědnost za tým 15-35 lidí (podle sezóny), neustálé zlepšování procesů a postupů, spolupráce na vytváření motivačních programů pro zaměstnance
- Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe na pozici vedoucí výroby/mistr (případně asistentská pozice) výhodou, zkušenost s vedením týmu, AJ pasivně s ochotou dále se vzdělávat, samostatná vůdčí osobnost, velmi dobré organizační schopnosti, zapálení pro práci, nástup co nejdříve
- Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč dle zkušeností a praxe, bonusy, 5 týdnů dovolené, stabilní zaměstnání u silné společnosti, možnost osobní realizace
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected], příp. dotazy prostřednictvím SMS na tel. 776 539 312

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11324670752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2755063  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 45000 Kč/měsíc