Hľadám šéfredaktorku z Česka pre online magazín o ecommerce v Bratislave

Affiliate sieť Dognet

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500€ + zvyšovanie podľa výkonu až na 2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zas a znova hľadám asi neexistujúcu osobu. Potrebujem šikovnú babu z mediálneho/reklamného/online prostredia na riadenie projektu Ecommerce Bridge. No v ideálnom vesmíre to musí byť Češka v Bratislave.

Neponúkam výnimočný plat a ani firemné auto. Ponúkam prácu na novom médiu, ktoré bude špičkou v obore. Mám pre teba pripravených 1200 - 1500€ "na faktúru" a možnosť podieľať sa na niečom výnimočnom. Po pár mesiacoch, keď uvidíme výsledky, môžeme ísť až na 2500€.

KAM SA CHCEME DOSTAŤ
Dostať sa po 6 mesiacoch od spustenia na 100 000 návštevníkov mesačne spoločne, pre oba trhy.

Nie sme start-up ani člen nejakého mediálneho domu. A úprimne to ani neplánujem. Prioritne vo firme riešime affiliate sieť Dognet. No mám super tím, ktorý už pracuje viac menej samostatne. Takže mám priestor sa venovať aj niečomu "mediálnejšiemu", čo ma bude baviť.

Máme stabilizovaný cashflow a zdroje na to, aby sme sa pustili do ďalšieho projektu naplno. No hľadám fakt niekoho, kto sa v tom nájde a nie niekoho, "aby bol". Máme pekné klimatizované kancelárie v Starom meste na Karpatskej 6.

Informácie o výberovom konaní

ONLINE MAGAZÍN PRE ECOMMERCE SCÉNU
Už niekoľko mesiacov pripravujeme Ecommerce Bridge Česko a Slovensko. Najprv som to riešil sám, potom s Romanou (brigádnička), ale proste to potrebuje skill-era, čo to pokryje. A preto ťa hľadáme :)

NA ČOM JE POSTAVENÝ PROJEKT ECOMMERCE BRIDGE?
Projekt je postavený pre ecommerce scénu a marketérov. Štandardný čitateľ bude majiteľ alebo marketér eshopu, prípadne človek z agentúry, ktorá pracuje s ecommerce klientmi.

Profesionálny obsah
Väčšina obsahu magazínu pochádza priamo od profesionálov z agentúr, firiem, zo strany eshopov a aj freelancerov.

Priznaný autor
Kto môže dodať lepší obsah, ako profesionál, ktorý s témou denne pracuje? A to, že robí v agentúre, eshope alebo firme je benefit a nie hendikep.

Bez omáčok
Obsah je pripravený pre modernú dobu. Žiadne omáčky, všetko musí byť jasné pri prečítaní headline a pár riadkov článku.

Multimédiá
Projekt počíta s odbornými video rozhovormi, podcastami a komentármi. Cieľ je spracovať rôzne témy tak, aby si ich v správnej forme našla cieľovka.

JEDEN ŠÉF, DVA TRHY
Obsahu bude viac ako dosť. Tvoja úloha bude koordinovať autorov, rozhodovať o publikačnom pláne, prekladoch a celom chode projektu. Budeš riadiť sociálne siete a marketingové kampane. V neposlednom rade sa stretávať s autormi, firmami a pripravovať aj moderovať rozhovory. Pomáhať ti budem ja, Romana a spoločne to dáme. S publikáciou a natáčaním rozhovorov mám skúsenosti, no spoločne to dáme na vyššiu úroveň :)

Česko & Slovensko
Projekt bude mať samostatnú Českú a Slovenskú mutáciu. Podobne ako Forbes. No obsah sa bude do nejakej miery prekrývať a prekladať. Prečo nespravíme len jeden Česko-Slovenský projekt? Lebo naše trhy sú síce podobné, no nie rovnaké . Preto musíme podať profesionálne informácie cielene.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

ČESKÝ JAZYK A PREJAV
Projekt je ako v Česku, tak na Slovensku. Väčší focus ale dávame práve na našich bratov a preto potrebujeme človeka s rodenou češtinou, ktorý sa nebojí posadiť pred kameru a ani robiť rozhovory.

ZÁUJEM O ONLINE MARKETING
Všetko v projekte sa točí okolo online marketingu a ecommerce. Žiadne reklamy v TV, print či rádio. Hardcore online a performance marketing, eshopy a všetko okolo.

AMBÍCIE A SAMOSTATNOSŤ
Nehľadám nejakého optimistu, ktorý bude čakať na príkazy. Chcem niekoho, kto spolu s nami rozbehne najväčšie ecommerce médium v strednej Európe. Hrotiča, ktorý nečaká a vymýšľa. Ktorý tomu dá srdce a bude ho to baviť.

Lead Media prevádzkuje affiliate sieť Dognet s viac ako 1000 klientami po celej Európe s obratom viac ako 4 milióny €. Okrem Dognetu stojí aj za projektom Ecommerce Bridge, ktorý je lídrom e-commerce vzdelávania na Slovensku.
ID: 3494072  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ + zvyšovanie podľa výkonu až na 2500€