Všeobecná/praktická sestra

AGEL a.s.

Místo práce
Zalužanského 1192/15, Ostrava-Vítkovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
20.1OO - 33.400

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STAŇ SE NAŠIM ANDĚLEM A PŘIJĎ ROZŠÍŘIT ŘADY NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ A POMOCI JIM V PÉČI O NAŠE PACIENTY NA VYBRANÝCH ODDĚLENÍCH.

POŽADUJEME:Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, tj. zdravotnické vzdělání dle zákona 96/2004 Sb.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
25 dnů dovolené + 3 dny pracovního volna
pomoc s ubytováním,
výhodné nabídky mobilního operátora pro celou rodinu,
programy zvýhodněných účtů u finančních společností,
bezúročné půjčky,
multisport karta
očkování za zvýhodněné ceny pro celou rodinu,
příspěvek na životní pojištění,
stabilizační odměny,
možnost dalšího odborného rozvoje s podporou zaměstnavatele,
rekondiční pobyty,
letní a zimní tábory pro děti,
mateřská školka v areálu nemocnice pro děti od dvou let.

Informace o náboru

Na všech pracovištích Vás zaškolí zkušení mentoři.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Vítkovická nemocnice a.s., Člen skupiny AGEL.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

všeobecná/praktická sestra

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době AGEL provozuje dvanáct nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí AGEL také na Slovensku.
ID: 3615035  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20.1OO - 33.400