Animátor voľného času na Slovensku - školenie zabezpečíme

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozývame Vás na naše ŠKOLENIE ANIMÁTORA V TURIZME, kde za minimálnu investíciu získate základné poznatky o práci animátora v cestovnom ruchu a CERTIFIKÁT o absolvovaní kurzu.

Vybraní uchádzači majú pre nás možnosť pracovať ako animátori na Slovensku počas víkendových a zimných / letných animácií, jednodňových akcií, mikulášskych akcií a pod.

10.11.2018 POPRAD – AQUACITY
11.11.2018 BRATISLAVA – CITY HOTEL BRATISLAVA

Školenia sa konajú vždy od 10:00 – 18:00.

Poplatok za školenie je 29 EUR.

Svoju účasť je potrebné potvrdiť e-mailom na [email protected]

Do mailu uveď miesto školenia o ktoré máš záujem + meno a telefonický kontakt. Následne ti pošleme pokyny pre úhradu poplatku.

AKTIVITY NA ŠKOLENÍ
• Teoretické základy animačných služieb, delenie animácii a pod.
• Detské animácie, typy pre programy, minidisko, moderovanie minidisko
• Presný animačný program a ukážky aktivít
• Fitness animácie so zameraním na aquagym
• Práca s mikrofónom, ako správne moderovať večerný program
• Ukážky večerných animačných programov
• Animácie na Slovensku a v zahraničí (rozdiely a podobnosti)
• Tipy ako uspieť na kástingu pre animátorov

KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZÍSKAVA
• Certifikát o absolvovaní školenia
• Príručka pre začínajúceho animátora / Animátor voľného času /
• A hlavne veľa zábavy a spoznanie nových ľudí

NOVINKY PRE ROK 2018
• Hosťujúci šefnimátor, ktorý prerozpráva svoje skúsenosti
• Viac praxe a menej teórie
• 25% zľava na nové tematické školenia pre skúsených animátorov
• Garancia platenej brigády pre tých najšikovnejších

Ak máš záujem zúčastniť sa školenia, potvrď svoju účasť e-mailom na [email protected] .

Do mailu uveď termín školenia o ktorý máš záujem + meno a telefonický kontakt.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál, a takisto organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. Ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3210868  Dátum zverejnenia: 5.11.2018