Chyžné do Nemecka

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jar - leto 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1735 - 2650 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme Vám dali do pozornosti pozície,ktoré obsadzujeme pre zahraničného partnera v Nemecku.

Chyžná – náplňou práce sú štandardné povinnosti chyžnej podľa požiadaviek housekeeping manažéra daného hotela alebo iného nadriadeného. Potrebné sú predchádzajúce skúsenosti s prácou podobného charakteru.

• 25 – 30 dní dovolenky ročne
• vianočné prémie (pre zamestnancov pracujúcich aj v zime)
• voľný vstup do zábavného parku
• zvýhodnený vstup do firemného fitness centra (25 € na mesiac)
• odvody do nemeckého dôchodkového poistenia, platba pri odchode do dôchodku
Ubytovanie a stravovanie
Zabezpečené je bezplatné stravovanie v zamestnaneckých kantínach počas pracovnej doby (obed alebo večera) a pitný režim počas celého dňa (voda zdarma).
Ubytovanie je v apartmánoch mimo hotela za zvýhodnené ceny. Náklady na ubytovanie predstavujú cca 230 € za apartmán vo dvojici resp. 350 € za samostatný apartmán pre jednu osobu. Poplatok za ubytovanie strháva zamestnávateľ z platu zamestnanca.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná ponuka vhodná pre mužov aj ženy: áno
Pracovná ponuka vhodná pre študentov: áno
Pracovná ponuka vhodná pre páry a skupiny: áno

V prípade záujmu o túto pozíciu je potrebné napísať email na [email protected] spolu so životopisom v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Agentúra PRO-STAFF je spoločnosť s dlhoročnou praxou v poskytovaní služieb sprostredkovania pracovných pobytov v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3469575  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1735 - 2650 € brutto