Animátori do Ománu - zimná sezóna 2019/2020

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Miesto práce
Omán
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac700€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nami leto nekončí! Chceš si predlžiť teplé mesiace prácou v Ománe?
V spolupráci s našim partnerským hotelom v Ománe hľadáme hotelových animátorov (vedúci animátor + detský animátor) na pobreží Indického oceána v meste Salalah.

Bližšie informácie:

Miesto práce: Omán, mesto Salalah

Dĺžka pracovného pobytu: Október 2019 – Marec 2020 (6 mesiacov)

Mzda: 700 € netto mesačne – vedúci animátor, 600 € netto – detský animátor

Požadované jazyky: aktívne ovládanie anglického a nemeckého (prípadne talianskeho) jazyka.

Skúsenosti:
vedúci animátor - potrebné predošlé skúsenosti,
detský animátor – skúsenosti vítané

Pracovná doba: 8-9 hodín denne, 6 dní v týždni + jeden deň voľna.

Ubytovanie: zdarma priamo v hoteli
Stravovanie: zdarma 3x denne (raňajky, obed, večera) + nealkoholické nápoje
Pracovné povolenie: V Ománe je na prácu potrebné pracovné vízum, ktoré vybavuje partnerský hotel zdarma.
Doprava: Letenky do Ománu zabezpečuje a hradí partnerský hotel. Vyzdvihnutie z letiska po prílete je zabezpečené zdarma.

Ak máte záujem o túto pozíciu, napíšte nám prosím email na [email protected], zašleme vám ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Agentúra PRO-STAFF sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do zahraničia za úhradu. Špecializuje sa predovšetkým na sprostredkovanie práce animátorov pre partnerské agentúry a hotely a taktiež organizuje školenia pre začínajúcich animátorov. PRO-STAFF ponúka atraktívnu prácu vo všetkých odvetviach cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Agentúra PRO-STAFF je personálna a pracovná agentúra, ktorá zabezpečuje personál resp. pracovné miesta pre svojich klientov. Zaoberá sa najmä sprostredkovaním práce v zahraničí. Špecializuje sa na ponuky práce pre animátorov a hotelový personál v zahraničí, a takisto organizuje školenia pre animátorov. Ponúka atraktívnu prácu v zahraničí v rôznych odvetviach najmä v oblasti cestovného ruchu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3720061  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac700€ netto