Hledáme zdravotní sestru pro domácí péči

Agentura SESTRA s.r.o.

Místo práce
Sadová 2649/22, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč, stravenky, osobní hodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Domácí péče v Ostravě - návštěvy klientů doma , aplikace injekcí, inzulínu, infuzí, ošetření ran, defektů, nácvik sebeobluhy. Sestra jezdí firemním autem, používá služební mobil

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky, až pět týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, pracovní oděv

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromá agentura domácí péče, fungující 26 let v Ostravě.
Poskytujeme zdravotní péči v bytě klienta.
ID: 2623975  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč, stravenky, osobní hodnocení