Hledáme zdravotní sestru pro domácí péči

Agentura SESTRA s.r.o.

Místo práce
Sadová 2649/22, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Domácí péče v Ostravě - návštěvy klientů doma , aplikace injekcí, inzulínu, infuzí, ošetření ran, defektů, nácvik sebeobluhy. Sestra jezdí firemním autem, používá služební mobil, navštěvuje pacienty v jejich domácím prostředí, provádí pouze zdravotnické výkony

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenková karta, až pět týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění, pracovní oděv, pracovní pomůcky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soukromá agentura domácí péče, fungující 26 let v Ostravě.
Poskytujeme zdravotní péči v bytě klienta.
ID: 4153420  Dátum zverejnenia: 1.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc