Údržba a čištění forem

Agor Tech spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 261 01 Sádek, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-24
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Agor Tech spol. s r.o., IČ 48953199
Pracoviště:Sádek 1, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-24
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice:Údržba a čištění forem
Hledáme zaměstnance /forma výběrové řízení/ do nástrojárny pro údržbu a čištění forem do vstřikolisů, pouze ranní směna. Požadujeme: SŠ s výuč.listem, technické zaměření, strojní obor výhodou, zkušenost s údržbou forem, manuální zručnost, přesnost, spolehlivost, orientace v technické dokumentaci.
Mzda pro kandidáta splňující požadavky od 18.000,- Kč, firemní benefity, stabilita zahraniční firmy.
Zaměstnanecké výhody:benefity: Q.prémie, životní pojištění, závodní stravování
Nástup možný ihned. Mzda: od 18 000,- Kč
Kontakt:Frýdlová Marcela, tel. : 318 600 140 po-pá d 8:00 do 15:00 hod.e-mail: [email protected]
, zasílejte své životopisy , následně bude domluven termín výběrového řízení
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11771710772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2826777  Dátum zverejnenia: 25.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc