Obchodní zástupce Agrobiosfer

Agrobiosfer, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní prodej a poradenství přípravků na stimulaci a výživu rostlin

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
Možnost pro vlastní odbornou realizaci
Motivující finanční ohodnocení a další benefity
Služební vozidlo, mobilní telefón, notebook
Pracoviště v místě bydliště
Možnost dalšího vzdělávání
Příjemný pracovní kolektiv

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Zemědělství, výživa rostlin

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Agrobiosfer, s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Leili Agrochemistry, která patří mezi 5 největších světových výrobců přírodní výživy rostlin na bázi extraktů s mořských řas se stimulačním a protistresovým účinkem. Hlavním cílem společnosti Agrobiosfer je dosažení vysoké spokojenosti svých zákazníků kombinací kvalitních přípravků a poradenské činnosti. Svým zákazníkům navíc nabízíme možnost poradenské služby v oblasti agronomie, výživy a fyziologie rostlin a ochrany rostlin. Naše práce spočívá v sledování a kontrolování porostů, fotodokumentaci v průběhu celé vegetace a v neposlední řadě i ve zpracování a vyhodnocení výsledků po ukončení vegetace (grafické a numerické zpracování výsledků).

Agrobiosfer, s.r.o., organizační složka
Botanická 606/24
Brno 602 00

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1401018  Dátum zverejnenia: 29.11.2014