Horizontář na wd 160 a wd 130

AK 1324, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Butovická 317, 742 13 Studénka, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (7223)

Pracoviště a kontakty

Firma:AK 1324, s.r.o., IČ 47902744
Pracoviště:AK 1324, s.r.o. - pracoviště Studénka, Butovická 317, Butovice, 742 13 Studénka 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Z:21.10.2016. A: 21.11.2016. Místo výkonu práce: Butovická č.p. 317, Studénka.Zavedená a prosperující firma hledá horizontáře WD 160 a WD 130. Požadujeme znalost čtení strojírenských výkresů, znalost měření 0,01mm, ovládání výše uvedených stojů a systém odměřování, znalost obsluhy více strojů a praxe na výše uvedených strojích nutná. Dále flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, ŘP skupiny B. Průkaz VZV a jeřábník výhodou. Nabízíme zázemí prosperující firmy, platový růst dle flexibility, stravenky. Kontaktní osoba: pan Ing. Zbyněk Kozub, Telefon: 558 910 144 v době od 7 do 14 hodin, e-mail:[email protected]. Osobně se můžete dostavit od 7 do 14 hodin ve dnech od PO do PÁ na výše uvedené adrese, nejlépe však po předchozí telefonické domluvě.

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11618450772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2821000  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 30000 Kč/měsíc