Obchodní asistentka

Alifea s.r.o.

Místo práce
Zborovská 32, Praha 5-Smíchov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme absolventku SŠ nebo VŠ na pozici asistentky obchodní společnosti dovážející a distribující vína.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: kreativní a různorodou práci v přátelském kolektivu s možností dalšího profesního růstu.

Informace o náboru

Písemnou nabídku, životopis a foto zašlete na adresu: ALIFEA s.r.o., Zborovská 32, 150 00 Praha 5 nebo e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: spolehlivost, znalost práce s PC (Word, Excel, Power Point), příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na podzim roku 2012 jsme jako skupina milovníků vína vstoupili na český trh profesionálních obchodníků. Začali jsme od základu budovat obchodní logistiku a prezentovat námi vybraná vína z Francie, Itálie, Rakouska a Německa. Během posledních pěti let jsme se v Prague Wine Trophy umístili mezi nejlepšími dovozci třikrát třetí, jednou čtvrtí a jednou druzí. Z 287 přihlášených vín od roku 2013 jsme získali 250 medailí. Proč se nám v soutěžích tak daří? Máme prostě skvělá vína. Jako za každým úspěchem, i za tím naším je ohromný kus poctivé práce při hledání a výběru nových vinařství. Nepoužíváme doporučení kritiků, ale spoléháme na vlastní úsudek. Díky tomu často objevíme nově vznikající vinařství, o kterých svět ještě neví. A proč tak tvrdě pracujeme? Prostě proto, že nás to baví.
ID: 3744650  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc