Projektový manažer ve stavebnictví (až 5.000 EUR)

ALMARK BAU s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

koordinace montážních projektů v Německu
plánování a aktivní vedení projektů
příprava časových odhad projektů a průběžná aktualizace
analýza a řízení možných rizik
komunikace s klienty, mistry, parťáky a s pracovníky na stavbě
řízení a optimalizace produktivity práce, kapacit a režijních nákladů
rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími klienty
aktivní vyhledávání nových možností spolupráce
vedení stavebního deníku, měření výkonu a příprava podkladů pro fakturaci
organizace obsazenosti projektu

Výsledkem Vaší práce bude:
Včas a kvalitně vykonané dílo za které zákazník rád zaplatil.

Zaměstnanecké výhody, benefity

podíl na zisku firmy vyplácený měsíčně a ročně
odměna pro OSVČ: základ 2000 EUR s možností dalšího růstu + provize z probíhajících zakázek + provize ze sjednání nových obchodů , průměrný výdělek 4000-6000 EUR včetně provizí
flexibilní pracovní dobu
vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
být součástí firmy, která roste a je inovativní
realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
pravidelné firemní teambuildingové akce
podporu kolegů
komfortní pracovní zázemí v Hodoníně
automobil Volkswagen Arteon i k soukromým účelům, notebook a mobilní telefon
možnost práce i na HPP

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Výborná znalost všech druhů staveb - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky se zaměřením na hrubé stavby, zateplení fasád, střechy, sádrokartony, obklady a dlažby
umění vedení sebe i ostatních
zvládání time managementu a organizace projektů
porozumění stavebním rozpočtům a projektové dokumentaci
aktivní znalost německého jazyka
aktivní řidič, kterého baví cestovat
„obchodního ducha“ a proaktivitu v hledání obchodní příležitosti a následném rozvíjení
být v souladu s našimi firemními hodnotami, kterými jsou: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
být odolný vůči stresu a mít smysl pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ALMARK je česká společnost. Již 15 let poskytujeme dodavatelská řešení pro firmy působící ve stavebním a strojírenském průmyslu na Českém i Německém trhu.
Měníme myšlení lidí nejen v oblastech, ve kterých působíme. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

O co nám jde?
Vytváříme prostředí přesahující naši firmu, kde se lidé cítí dobře a kam se rádi vracejí. Budujeme komunity, které sdílejí stejné myšlení a vzájemně se podporují. Podílíme se na rozvoji regionů, ve kterých působíme a naši energii investujeme do lidí a vztahů s nimi.

Účelem společnosti ALMARK je pomáhat firmám úspěšně dokončit projekty, šetřit jejich čas a přinášet radost z práce.

Pár věcí, které byste měli vědět dříve, než se přidáte k nám:
V ALMARKU máme jiný přístup – nemáme zaměstnance, ale kolegy. Záleží nám na rovnováze práce a osobního života. Klademe důraz na individuální rozvoj; školíme se, vzděláváme a trénujeme v různých dovednostech. Potkáváme se i mimo práci a společně tvoříme naši ALMARK rodinu.

Proto je pro nás důležitá vzájemnost, která spočívá ve fungování skupiny jako celku. Každý je tady pro vás, stejně jako vy jste tady pro každého. („Nemůžu, Nejde to“ se u nás řadí do kategorie sprostých slov.)

Jednoduše… naším cílem je dělat svět lepším a začínáme u sebe.

FB:

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4112923  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 5 000 EUR/měsíc