Stavbyvedoucí pro zakázky v Německu

ALMARK GROUP s.r.o.

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícprovize z probíhajících zakázek + event. provize ze sjednání nového obchodu U HPP + cestovní náhrady + hrazené ubytování

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?
• Kompletně řídit stavbu v Německu
• Spolupracovat v rámci realizačního týmu zakázky
• Zodpovídat za dodržování bezpečnosti práce a kvality
• Připravovat časový odhad projektů a průběžně ho aktualizovat
• Zajišťovat a kontrolovat harmonogram a rozpočet a jejich dodržování
• Analyzovat a řídit možná rizika
• Komunikovat s generálním dodavatelem v případě změn, technických řešení a následně připravovat podklady a výkazy pro fakturaci
• Komunikovat a vést pracovníky na stavbě
• Řídit a optimalizovat produktivitu práce, kapacity a režijní náklady
• Zodpovídat za evidenci stavební dokumentace v souladu s legislativou

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co Vám nabízíme my?
• Dlouhodobou spolupráci
• Být součástí firmy, která roste, je inovativní a vydala se cestou svobodného řízení
• Realizaci Vašich dobrých nápadů, které budete chtít v praxi vyzkoušet
• Podíl na zisku z realizovaných zakázek
• Vzdělávací kurzy a workshopy profesního i osobního růstu
• Pravidelné firemní teambuildingové akce
• Komfortní pracovní zázemí v Hodoníně
• Kolegy a kolegyně, o které se můžete opřít
• Služební notebook, telefon a automobil k využití také k soukromým účelům

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

pozemní stavby
3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a umět a znát?

• Samostatně přemýšlet
• Být absolventem SŠ/VŠ stavebního zaměření
• Mít praxi alespoň 3 roky v oboru pozemních staveb
• Výborně rozumět projektové dokumentaci
• Umět vést sebe i ostatní
• Umět plánovat čas a organizovat kroky projektu
• Aktivně využívat němčinu
• Mít technické myšlení
• Být v souladu s našimi firemními hodnotami, kterými jsou: zdravý rozum, tým, růst, důvěryhodnost a elán
• Být odolný vůči stresu a mít smysl pro humor

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O ALMARK GROUP s.r.o.
Vracíme řemeslu prestiž. Jsme hrdí na to, co děláme a máme radost z toho, když nám pod rukama vznikají nové projekty, které přinášejí svým majitelům užitek. Přistupujeme k pracovníkům a klientům s respektem a vnímáme hodnotu každého u nich.

Stojíme na jednoduchých zásadách kvalitní práce, radosti z toho, co děláme a užitku, který přinášíme svému okolí. Odvádíme kvalitní řemeslnou práci, u které přemýšlíme a daří se nám tak plně uspokojovat potřeby našich zákazníků. Pracujeme podle dohod, včas, v duchu LEANu – zbytečně neplýtváme časem, energií, lidským kapitálem ani finančními zdroji.

Máme skvělý tým projektových manažerů a řemeslníků – lidí, kteří jsou pyšní na to, co umí a rádi to ukazují svoji skvělou práci.

A konečně, máme zkušenosti od roku 2008 z různých kulturních prostředí a pořád se učíme. Nestojíme na místě a neustále se zlepšujeme v tom, co děláme. A to, co děláme, děláme rádi!

Velkomoravská 4017/77
69501 Hodonín
ID: 3971942  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc