Konstruktér/Projektant

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na pozici konstruktéra se budete aktivně účastnit vývoje a odladění jednoúčelových zařízení a funkčních prototypů
- navrhovat technická řešení
- vytvářet modely 3D
- vytvářet výkresovou dokumentaci
- budete technickou podporou výroby a kompletace
- v případě potřeby komunikovat se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech
- využití vlastní iniciativy a svých nápadů, námětů
- práci v prostředí podporujícím týmovou spolupráci
- možnost profesionalizace , seberealizace
- velmi dobré platové ohodnocení
- zajímavé firemní benefity
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj životopis ve formátu Word na naši e-mailovou adresu:[email protected].

V případě zájmu o jiné pracovní nabídky, prosím navštivte naše webové stránky:www.alpconsulting.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta - společností zabývající se konstrukčním vývojem, výrobou a funkčním zprovozněním testovacích a montážních přípravků, jednoúčelových zařízení a strojů zejména pro automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojárske,elektrotechnické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ strojní
- praxe v oboru výhodou
- technické myšlení
- znalost principů konstruování a zpracování technické dokumentace pro výrobu
- znalost principů 3D modelování (Autodesk Inventor / AutoCad)
- samostatnost / teamová spolupráce
- pozitivní přístup k práci
- ŘP sk. B (výhodou)
- Aj na komunikativní úrovni (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1293077  Dátum zverejnenia: 12.7.2012