Senior project manager - s aktivní AJ - Bratislava

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Zodpovědnost a pravomoc:
- zodpovědnost za project management od přípravy, přes realizaci až po předání celého projektu
- zodpovědnost za celý projekt ve všech oblastech a všech profesích
- vedení projektového týmu vč. externích spolupracovníků dle požadavků klienta
- zpracování standardů projektu pro klienty
- kontrola dodržování standardů a požadavků klienta v přípravě i realizaci projektu
- výběr generálního dodavatele a subdodavatelů
- zpracování Manuálu projektu (Project Handbook)
- příprava smluv a smluvních podmínek pro dodavatele
- reporting pro investora během vývoje projektu a v průběhu realizace
- plán nákladů a program projektového managementu
- organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
- kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
- zpracování a projednání návrhů smluv s dodavateli
- spolupráce s cost managerem při organizaci výběrových řízení
- spolupráce s TDI na kontrole projekt. dokumentace a v průběhu realizace projektu
- spolupráce s TDI na kontrole kvality prací
- organizace předání díla investorovi
- komunikace s investorem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ
- práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Bratislava

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavební/ strojní fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené VŠ vzdělání - stavební/ strojní fakulta
- nutná praxe na obdobné pozici nejméně 10 let v řízení rozsáhlých projektů
- zkušenosti s vedením projektů v oblasti průmyslové výstavby
- zkušenosti s řízením a vedením projektů nad 500 milionů Kč
- schopnost komunikovat jasně a efektivně formulovat požadavky
- prokazatelná schopnost řešit problémy
- dobrá znalost anglického jazyka
- profesionální a pečlivý přístup
- nezávislé a strategické myšlení
- znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2730533  Dátum zverejnenia: 16.5.2017