Senior Cost Manager - s aktivní znalostí NJ

ALP consulting, s.r.o.

Německo, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:
- VŠ stavebního zaměření - ideálně ekonomika staveb
- dokonalá znalost procesu přípravy a realizace investičních akcí ve výstavbě
- zkušenosti a znalost sestavení podrobného položkového rozpočtu velké stavby
- velmi dobré vyjednávací a komunikační schopnosti
- zkušenosti z mezinárodního pracovního prostředí ve stavebnictví jsou vítané
- dobrá aktivní znalost německého jazyka (slovem i písmem)
- nejméně 4-leté zkušenosti s řízením nákladů při přípravě a realizaci velkých stavebních projektů o finančním objemu nad 300 milionů Kč
- dobrá znalost práce na PC + znalost příslušných rozpočtových programů
- zkušenosti na obdobné pozici nejméně 6 let jsou nutností
- dobrá znalost cen stavebních prací a materiálů
- velká míra samostatnosti a zodpovědnosti
- rozhodnost, důslednost a přirozená autorita

Náplň práce:
- tato pozice cost managera je na straně klienta
- kontrola nákladů výstavby od přípravy v průběhu projektu až po předání stavby investorovi
- příprava a řízení nákladů v procesu přípravy a realizace investiční akce ve výstavbě
- jednání s generálním dodavatelem ohledně cen stavebních prací
- předběžné odhady nákladů
- sestavování položkových rozpočtů
- vyhodnocování nákladů připravovaného a realizovaného projektu
- dohled nad optimalizací nákladů a zabezpečení efektivního čerpání financí
- pravidelný reporting pro investora a příslušný bankovní dům
- zpracování metodických postupů pro čerpání financí
- tvorba plánů a rozpočtů souvisejících s řízeným projektem
- monitorování plnění časových plánů realizace projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ, mandátní smlouvu
- práce v mezinárodním přípravném a realizačnímu týmu
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce: Praha / Mnichov/ Karlovarsko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina,
která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě,
zastupující zájmy investorů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3278652  Dátum zverejnenia: 11.6.2019