Zodpovědný projektant ZTI

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvorba dokumentace

•tvorba technického řešení
•zpracování projektové dokumentace převážně v oblasti ZTI a plyn
•vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních (studie, územní řízení, stavební povolení,
výběr zhotovitele, prováděcí projekt)
•zajišťování technické podpory inženýringu
•předjednání způsobu připojení na inženýrské sítě
•koordinace s ostatními profesemi, požadavky na ostatní profese

Řízení projektu

•sledování předmětu plnění
•účast na KD projektu
•průběžné získávání podkladů od ostatních profesí
•průběžná kontrola časového harmonogramu akce vůči HIP a PM
•evidence změn projektu a vytváření podkladů pro HIP a PM pro jejich uplatnění u objednatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zázemí prosperující společnosti
•kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
•velmi dobré platové ohodnocení
•možnost seberealizace a profesního růstu
•moderní neformální pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná projekční a inženýrská společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•SŠ/VŠ stavební / strojní specializace TZB
•praxe není podmínkou, ale je předností
•schopnost pracovat samostatně a odpovědně
•znalost práce na PC – MS Office
•znalost práce v AutoCADu, znalost práce v Revitu je výhodou
•NJ nebo AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3397364  Dátum zverejnenia: 11.6.2019