Hlavní stavbyvedoucí/Projektový manažer

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kontrola technické realizace zakázek, účast na jednáních s investory
- uzavírání SOD a kontrola dodržování jejich veškerých ustanovení
- zajišťování subdodavatelů a dodavatelů materiálů stavby a důsledné uplatňování systému jejich výběru
- řízení průběhu stavebních prací, kontrola kvality práce
- zodpovědnost za personální vedení staveb
- zodpovědnost za maximální hospodárnost staveb
- kontrola včasné a úplné fakturace vůči investorovi, plnění platebních podmínek
- plnění záručních povinností na realizovaných stavbách
- plnění povinností na úseku BOZP a PO

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v perspektivní zavedené stavební společnosti s dlouholetou historií
- práci na dobu neurčitou
- mzdové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
- služební vozidlo
- mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy, školení, 5 dnů volna navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká stavební společnost zaměřená na pozemní stavby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru podmínkou
- praxe v realizaci staveb min. 5 let
- zkušenosti s řízením chodu a ekonomiky staveb podmínkou
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- autorizace výhodou
- ŘP sk. B, uživatelskou znalost práce na PC
- časovou flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3403049  Dátum zverejnenia: 20.7.2018