Manažer developerských projektů

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1) Řízení přípravy a realizace developerských projektů (hotelové projekty a projekty se smíšenou funkcí)
Průběžné řízení časových, kvalitativních, rizikových a nákladových aspektů developerských projektů
ve všech fázích procesu:
- vytvoření struktury projektu, zadní, výběr a smluvní zajištění subjektů zúčastněných v procesu
- zpracování projektové dokumentace pro územní řízení a stavební povolení,
- projednání dokumentací a získání příslušných rozhodnutí / povolení v právní moci
- zpracování PD pro provedení stavby a výběr dodavatelů,
- výběrové řízení na dodavatele
- realizace a dokončení stavby,
- FF&E se specifiky pro hotelový provoz
- spolupůsobení při zahájení provozu (Pilot Operation)
- exit projektu (koordinace procesu Due Dillignece)
Vedení interního týmu projektu a řízení externích subjektů zúčastněných v tomto procesu
(např. architekti, projektanti, realitní společnosti, právní a techničtí poradci, atd.)
Zpracování pravidelných zpráv o stavu / postupu jednotlivých projektů
(např. měsíční zprávy, zprávy pro představenstvo a dozorčí radu mateřské společnosti, atd.)
Zadávání, sledování a aktualizace budgetů projektů v koncernových systémech

2) Akvizice nových projektů
Monitoring trendů na realitním trhu, identifikace nových investičních příležitostí
Analýza investičních příležitostí (např. územně plánovací podmínky, financování, provozně funkční
a technické parametry, atd.),
Modelace průběhu a výnosovosti (Feasibility Assessement)
Příprava interní dokumentace pro schválení investice
Zajištění a koordinace procesu Due Dilligence a provádění dílčích činností v jeho rámci
Spolupráce při pořízení transakční dokumentace pro vlastní akvizici
Koordinace s interními a externími členy akvizičních týmů
Vytvoření zadání projektu (Product Definition, Concept Design & Project Brief)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pro našeho klienta, významnou zahraniční developerskou skupinu, jejíž dominantou je vývoj, pronájem a prodej nemovitostí po celé Evropě s těžištěm na střední a východní Evropu (státy CEE), působící v ČR jako investor od roku 1995, hledáme

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost procesů přípravy a realizaci investičních projektů ve výstavbě včetně marketingu a prodeje
Zkušenosti s přípravou a hotelových projektů a projektů se smíšenou funkcí
Velmi dobrou znalost AJ popřípadě NJ
Znalost realitního trhu (zejména v oblasti „hospitality“)
Výborné komunikační schopnosti
Organizační schopnosti, samostatnost,
Zodpovědnost, aktivní přístup
Schopnost týmové i samostatné práce
Výbornou znalost programů MS Office,
Základní znalost CAD

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3489268  Dátum zverejnenia: 11.9.2018