Geodet - vedoucí pobočky Brno

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení pobočky
• provádění a zpracovávání geodetických, především nivelačních měření
• zajištění dílčího zpracování výsledků měření
• samostatné zajištění prací na přidělených projektech a akcích
• odpovědnost za odborné řešení zakázek a efektivní provádění prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavé finanční ohodnocení + bonusy závislé na výsledcích práce
• práci v příjemné a přátelské atmosféře
• možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu
• možnost práce na projektech v zahraničí a využití jazykových znalostí
• práci s nejnovějšími přístroji Leica na významných stavbách v ČR
• zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy…)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká společnost s dlouholetou tradicí v oblasti geodézie a dalších odvětví.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Geodézie
• vítána je zkušenost s vedením týmu - není to podmínkou
• zodpovědnost a aktivní přístup k plnění zadaných úkolů
• obchodní talent a ctižádost uspět v tomto oboru
• praxe v oboru geodezie minimálně pět let
• organizační schopnosti a cílevědomost
• samostatnost, loajalitu, důslednost a preciznost
• aktivní řidič - vlastník řidičského průkaz skupiny B
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3560658  Dátum zverejnenia: 14.12.2018