Fyzioterapeuti Rakúsko - nástup možný ihneď- Physioterapeut Austria- von sofort

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
priebežne
2 400 - 2 700 EUR/mesiac2400 Eur / brutto/ mesiac + diéty/300 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fyzioterapeutov pre prácu na rehabilitačných oddeleniach v nemocniciach v okolí Salzburgu a Vorarlberg.
Náplňou práce je vykonávanie liečebnej rehalibitacie pacientov po úraze, alebo pacientov s rôznými neurologickymi ochoreniami.
-vedenie kondičných a dychových cvičení
-nácvik pohybu a chôdze
-stanovenie vhodného cvičenia
- vyšetrovanie funkcie orgánov
-prevádzanie špecializovanej liečby( másaž, elektroliečba, inhalačná liečba)
- sledovanie zdravotného stavu pacienta
- spolupráca s ošetrujúcim lekárom
Das Ziel dieser Arbeit ist es, therapeutische Neuentnahmen von Patienten nach Verletzungen oder Patienten mit verschiedenen neurologischen Erkrankungen durchzuführen.
- Durchführung von Fitness- und Atemübungen
- Bewegungs- und Gehtraining
-bestimmen Sie die geeignete Übung
- Untersuchung der Organfunktion
-transportierte Spezialbehandlung (Butter, Elektrotherapie, Inhalationsbehandlung)
- Überwachung des Gesundheitszustands des Patienten
- Zusammenarbeit mit dem behandelnden Arzt

- ubytovanie zdarma- Unterkunft bezahlt
- Diéty ( Zulage) - 300 Eur / Mesiac/ Monat
- 13 a 14 plat/ 13 und 14 Lohn

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Rakúska firma zamestnávajúca zdravotné sestry a lekárov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- komunikatívna úroveň nemeckého jazyka- kommunikative Deutschkenntnisse
- Anerkennung - uznanie Vašho vzdelania v Rakúsku ako fyzioterapeut- Annerkennung als Physioterepeut

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2913406  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 2 700 EUR/mesiac2400 Eur / brutto/ mesiac + diéty/300 Eur/mesiac