Specialista zákaznického servisu (i zkrácený úvazek) (JPO02927)

Alza.cz a.s

Místo práce
Jateční 33a, 170 00 Praha 7, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě u nás čeká?
-Staneš se součástí sehraného týmu - bonusem Ti mohou být dva super team leadeři, kteří Ti pomohou kdykoliv budeš potřebovat
-Budeš přijímat příchozí hovory našich zákazníků a snažit se jim zodpovědět jejich dotazy
-Tvou zodpovědností bude také emailová komunikace s našimi zákazníky, dotazy se k nám totiž dostávají i touto cestou

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Práci v sehraném týmu lidí
-Možnost kariérního růstu
-Úvodní zaškolení (nehodíme tě do toho po hlavě)
-Přístup ke školení a neustálému vzdělávání, máme zde např. jazykové kurzy
-Zajímavé finanční ohodnocení a zázemí velké stabilní společnosti
-Benefity (dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)
-Možnost pracovat i na zkrácený úvazek

Informace o náboru

Na našem call centru jsme sehraná parta lidí, která odpovídá našim zákazníkům na ty nejzapeklitější dotazy. Baví nás komunikovat s lidmi, pomáhat jim s problémy, které mají a nalézat ta nejefektivnější řešení. Na telefonu jsme jako doma a díky práci na call centru máme přehled o všem novém a známe každý proces v naší firmě.
Pokud i Ty rád/a komunikuješ s lidmi, rád/a se učíš novému a máš aspoň trochu povědomí o moderních technologiích, pak jsi ideální kandidát/ka k doplnění našeho týmu!
Momentálně nabízíme 6 měsíční HPP s možností prodloužení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Zkušenosti ze zákaznického servisu či call centra jsou pro nás výhodou, nikoli podmínkou
-Rád/a komunikuješ s lidmi
-Jsi komunikativní a samostatný/á - umíš si vyhledat informace
-Máš týmového ducha a chuť se stát součástí fajn kolektivu
-Máš vztah k moderním technologiím
-Máš pozitivní přístup k práci a nebojíš se vzdělávat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3178516  Dátum zverejnenia: 5.9.2017