Skladník - Horní Počernice

Alza.cz a.s

Místo práce
Do Čertous, Horní Počernice, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prostě se budete starat o to, aby zákazníci dostali své zboží a u toho pokukovat, co byste si sami mohli pořídit se zaměstnaneckou slevou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Zaměstnanecké slevy na všechny naše produkty.
* Firemní tarif na volání.
* Kolik si vyděláš záleží na tobě, běžně garantujeme 23 000 Kč/měsíčně.

Informace o náboru

Na skladě se toho naučíš o fungování Alzy víc než na jakémkoliv školení. Na všech místech včetně nejvyšších u nás najdeš lidi, kteří začínali právě na této pozici. Jak se k nám zkrátka jednou dostaneš, otevřeme ti dveře do

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Podmínkou úspěchu ve VŘ je mimo jiné manuální zručnost, která bude prověřena praktickou zkouškou.
* Aby se na vás mohli kolegové spolehnout.
* Abyste nám řekli, když vás napadne, jak něco zlepšit.
* Abyste se nebáli zvednout těžká břemena.
* Chodit řádně na svoje směny, a když bude zapotřebí, jít na placený přesčas

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3722454  Dátum zverejnenia: 22.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 24 000 Kč/měsíc