Asistent/ka managementu

Amazing Media, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Valová 2357, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Amazing Media, s.r.o., IČ 04716841
Pracoviště:Valová 2357/8, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
" organizační a administrativní podpora kanceláře vedení společnosti (vedení smluvní agendy vč. personálních agend, sekretářské práce)
" evidence a formální kontrola přijatých faktur
" vyřizování objednávek, zpracování a příprava podkladů k fakturaci
" evidence a pravidelná kontrola údajů spojených k fakturaci
Co požadujeme?
" min. středoškolské vzdělání
" ekonomické vzdělání výhodou
" výborné organizační a komunikační schopnosti
" pokročilá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
" znalost účetního programu Pohoda výhodou
" vysoké pracovní nasazení
" pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalitu, flexibilitu a iniciativní přístup
Co nabízíme?
" velmi zajímavou, samostatnou pracovní pozici v přátelském týmu
" práce na HPP
" 5 týdnů dovolené, stravenky
" silnou a rostoucí společnost
" podmínky pro další odborný růst
Váš životopis zasílejte prosím přímo na adresu [email protected]. Odesláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje uvedené v životopisu zaslaném společnosti Amazing Media, s.r.o. společně s tímto souhlasem byly zpracovávány.
Kontakt: e-mailem

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11590350745

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2770142  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc