Reagujte bez životopisu

Operátor výroby pro Německo

Amboseli s.r.o.

Místo práce
Zwickau, Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Místo výkonu práce: okolí Zwickau (Meerane, Crimmitschau), Německo
- Montáž plastových a elektrotechnických dílů pro automobilový průmysl
- Dodržování pracovních postupů
- Práce na tři směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výborné finanční ohodnocení + měsíční odměny
- Ubytování zdarma
- 5 týdnů dovolené
- Možnost týdenních záloh
- Vhodné pro muže i ženy
- Doba určitá s možností prodloužení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

JSME PRACOVNÍ AGENTURA S FLEXIBILNÍM ŘEŠENÍM NA MÍRU VAŠIM POTŘEBÁM.
Hledáme kvalifikované zaměstnance z celé střední Evropy a lidem bez práce pomáháme najít volné pracovní místo. Působíme v České republice a Německu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AMBOSELI s.r.o. je společností působící v oblasti personálního leasingu - pronájmu pracovních sil v rámci celé České republiky. Našim zákazníkům zajišťujeme dočasné přidělení pracovních sil formou agenturního zaměstnávání v souladu s platnou legislativou.

Jsme držitelé povolení ke zprostředkování zaměstnání podle § 6 odst. 1 písm.k)zákona číslo 435/2004 o zaměstnanosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4127812  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc