Reagujte bez životopisu

Pomocný koordinátor

AMOSA s.r.o.

Místo práce
Blatná, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši pobočku v Blatné hledáme posilu do týmu koordinátorů.

Budeme rádi, když náš tým obohatí flexibilní, rychle se učící člověk, který je odolný vůči stresu a stresové situace dobře zvládá, je držitelem ŘP sk. B. Výhodou je praxe při práci s lidmi a znalost MS Office.

Náplní práce je řízení provozu našich zaměstnanců, cca 80-100 lidí (denní kontrola docházky, operativní řešení zástupu zaměstnanců na pracovišti, zajišťování zaměstnanců na přesčasy, komunikace s mistry ve výrobě, operativní řešení problémů ve výrobě, kontrola pořádku v ubytovacích zařízeních, vedení firemní administrativy).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Při vykonávání této funkce Vám nabízíme:
- Služební auto
- Služební telefon a notebook
- Stravenky
- Práci v přátelském kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost DE WAARDE je agentura práce zabývající se zprostředkováváním zaměstnání po celé republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost konstruktivně řešit každodenní operativu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3828542  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc