Zámočník/ zvárač - montážnik

ANIMA MONT, s.r.o.

Miesto práce
Košice - okolie, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
11.11.2018
Zamestnanec min 1000 € + osobné ohodnotenie, živnosník dohodou. Mzda sa posudzuje na základe skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a montáž posuvných a krídlových brán, oceľových konštrukcií a interiérových a ext. zábradlí z ocele alebo nerezu.

- stabilné pracovné miesto
- stravné lístky
- nepracuje sa cez víkendy a sviatky
- jednozmenná prevádzka

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom alebo poštou na nižšie uvedené kontakty. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači v čo najkratšom čase. V prípade, že sa Vám v danom termíne neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické a logické myslenie
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, flexibilita
- platný zváračský preukaz CO2, vítaný preukaz na TIG
- vítaná znalosť maďarského jazyka

Súčasná spoločnosť bola založená v roku 2015, jej podnikateľská aktivita sa začala už v roku 1998. Spoločnosť sa venuje montáži automatických zariadení pre garážové brány, vráta, závory a s tým súvisiacej zámočníckej výrobe ako sú garážové posuvné, krídlové či teleskopické brány. V nemalej miere je to aj výroba exter. a int. zábradlí z ocele al. nerezu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3529954  Dátum zverejnenia: 2.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zamestnanec min 1000 € + osobné ohodnotenie, živnosník dohodou. Mzda sa posudzuje na základe skúsenosti kandidáta.