Řidič balíčků

ANKA Transport GmbH

Místo práce
Post office Wien (AZW), Halban-Kurz-Straße 5, 1230 Wien-Liesing, Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
23.04.2019
Mzdové podmínky (brutto)
priemerný nástupný plat (základ+diéty+prémie) netto od 1450 Euro -1650 EURO

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Dorucovanie zasielok/balikov na pridelenej ture.
Prehľadávajú sa 30 vodičov balíkov
Plat 1450 - 1650

Informace o náboru

Firma zaoberajuca sa distribuciou zasielok v ramci horneho Rakuska(kurierska sluzba).
Kontaktna osoba: Burak Ünver
Vase ziadosti o zamestanie spolu so zivotopisom (vyhodou je zivotopis v nemeckom jazyku)posielajte na uvedeny e-mail.
Adresa spoločnosti

Burak Ünver
FABU TRANSPORT
Halban-Kurz-Strasse 5
1230 Wien
0043/6641430078

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Transport

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost, komunikativnost, odolnost voci stresu a slusnost.

Jazykove znalosti: Nemecky jazyk (min.zaklady)
Prax v odbore vyhodou (kurierske sluzby,distribucia)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity
Vodičský preukaz: B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3377733  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerný nástupný plat (základ+diéty+prémie) netto od 1450 Euro -1650 EURO