Sber (rezanie) papriky a paradajok/ Holandsko

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Houten, Holandsko
Termín nástupu
23.04.19
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda -10,13 EUR brutto za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre skleník hľadáme 2 šikovných zamestnancov so skúsenosťami, ktorý budut zberať (rezať) papriku a paradajky, a iné činnosti, ako triedenie a balenie.
Dobrá motivácia a odhodlanie, rovnako ako šikovnosť.
Miesto pracy: Houten
Nastup do pracy ihneď
Práca do 30/08/19.
Pondelok / piatok od 6:00 do 16:00, ak je viac práce treba bude pracovať aj v sobotu.
Normálne mzdy za prvých 38 hodín: 10,13 EUR brutto za hodinu

-žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
-možnosť získať firemný automobil na dopravu do práce a z práce (za určitých podmienok)
-príplatky za nadčasy
-možnosť firemného ubytovania 75 eur/týždeň
-mzda každý týždeň

- V prípade záujmu zasielajte žiadosti so štrukturovaným životopisom na nižšie
uvedenú adresu [email protected] Životopis, (aktuálne CV) len v Anglickom jazyku, podmienkou.
Ak máte akékoľvek otázky, týkajúce sa tejto ponuky, obrate sa na nás kedykoľvek
v pracovnej dobe telefonicky, alebo v elektronnej forme, vždy vám radi odpovieme.

Kontakty:
Team Annastar
[email protected]

- Anna +31639473266 (WhatsApp Viber) Skype: Annastar.bv
- pondelok – piatok: 09:00-19:00, sobota a nedeľa: 12:00-16:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúru. Práca : sklenik, sklad, obaľovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Pošlite životopis v anglickom jazyku. Vybraný uchádzači budú kontaktovaný telefonicky/e-mailom. Angličtina nutná.

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosť
- vodičský preukaz

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3638098  Dátum zverejnenia: 5.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda -10,13 EUR brutto za hodinu