Vedoucí projektant

APROFES,s.r.o.

Místo práce
Jihlava, ČR, Evropa, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- projektování nových výrobních linek
- samostatná práce při organizaci stavby výrobní linky
- časté výjezdy do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou a odpovědnou práci
- zaměstnání ve stabilní společnosti, která je součástí nadnárodní skupiny
- odpovídající platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, významného evropského výrobce velkoplošných produktů na bázi dřeva, hledáme Vedoucího projektanta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojárske,technické,stavebné

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní)
- zkušenost v řízení zahraničních projektů
- časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
- komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka
- znalost práce na PC, zkušenosti s AutoCADem, dobrá představivost
- řidičský průkaz sk.B
- samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost
- zkušenost s realizací projektů staveb nebo technologických celků výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme na trhu již 25 let a spojujeme firmy s kvalitními lidmi. Jsme personalisté, recruiteři, headhunteři a pracovní psychologové. Máme svou práci rádi a rádi budeme partnerem i pro Vás a Vaše nové pracovní výzvy a příležitosti.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1302658  Dátum zverejnenia: 27.7.2012