On-line marketingový/á pracovník/ce

ARTWELD s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 120, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-11
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ARTWELD s.r.o., IČ 25046209
Pracoviště:ARTWELD s.r.o.-001, Nádražní 120, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-11
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- Vzdělání min. SŠ
- Kreativita
- Znalost on-line marketingových kampaní výhodou (PPC, SEO optimalizace, google adwards…)
- Technické zaměření
- Ovládání grafického programu (tvorba katalogů, bannerů,…)
Náplň práce: správa e-shopu, tvorba podkladů pro e-shop (tvorba a úprava fotografií, zadávání produktů, tvorba katalogů
Nástupní plat: 20 - 25 tis.
Životopisy posílat na adresu: [email protected]

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11717640741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2808907  Dátum zverejnenia: 12.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc