Reagujte bez životopisu

Pracuj jako pečovatel/-ka v zahraničí

ATENA - SERVICES s.r.o.

Místo práce
Německo, Rakousko, Nizozemsko (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 470 EUR/měsícpříspěvek na dopravu až do výše 300 EUR, reklamní příspěvek 18 EUR měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlídání mobilních a imobilních klientů
Pomoc při stravování, osobní hygieně a při ostatních denních aktivitách
Podávání léků
Měření tlaku
Rehabilitace
Vedení domácnosti, pokud žije opečovávána osoba sama

Zaměstnanecké výhody, benefity

1. Máme pro Vás přichystanou nejširší nabídku aktuálních volných pracovních míst v Německu, Rakousku nebo ve Velké Británii.
2. V ATENE můžete každý 2 krát týdně (v pondělí a ve čtvrtky) čerpat nejvyšší zálohy a to až do výše 50% ze mzdy.
3. Zdarma Vám zajistíme ubytování. S dopravou Vám pomůžeme a budeme Vám během celé cesty k dispozici na telefonu.
4. U nás neplatíte žádné registrační ani zprostředkovatelské poplatky.
5. Náš pracovní tým je jeden z největších z personálních agentur. Tvoří ho více než 100 profesionálních konzultantů, kteří jsou Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
6. Prostřednictvím nás máte možnost pracovat na pracovní smlouvu, kterou získáváte nárok na všechny sociální výhody jako čerpání dovolené, PN, důchodu atd.
7. Máte možnost uzavřít smluvní dokumentaci potřebnou pro uzavření spolupráce s naší společností na dálku.
8. Přezkoušení znalosti jazyka je možné po telefonu.
9. U nás máte možnosť kariérneho rastu. Nadobudnutím pracovných a jazykových znalostí Vám zabezpečíme lepšie platené pracovné miesta.
10. Máte nulové náklady na vycestování. Umožníme Vám vycestovat aniž byste museli cestu platit dopředu.
11. Denně obsazujeme více než 500 volných pracovních nabídek v Rakousku, Německu, Holandsku, Anglii, Lucembursku, Belgii, Itálii, Švýcarsku na Slovensku atd.
12. Jako jedna z mála agentur na trhu Vám můžeme nabídnout lukrativní pracovní pozice v anglicky mluvících zemích, jako jsou Anglie, Katar, Nizozemsko a jiné.
13. Zajišťujeme bezplatný administrativní servis pro rakouské živnostníků pracujících prostřednictvím naší společnosti. Ušetříte stovky eur na zřízení živnosti, pozastavení živnosti, vybavení dětských přídavků a podání daňového přiznání.
14 Za každé doporučení klienta, který hledá zaměstnání nebo společnosti, která hledá zaměstnance získáte od nás odměnu od 100 € do 300 €.
15. Za sdílení námi obsazovaných pracovních pozic na sociálních sítích budete zapojen do slosování o hodnotné ceny.
16. Naši klienti získávají od nás automaticky věrnostní finanční bonusy.
17. Při vybraných pracovních pozicích získáte od nás navíc k platu 150 € finanční odměnu a to pokud na jednom turnusu setrváte déle než 3 měsíce.
18. Pravidelně realizujeme soutěže o hodnotné ceny pro nové i stálé klienty.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky na naší bezplatné infolince 0800 022 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečovatelský kurz výhodou
Znalost jednoho z cizích jazyků na komunikativní úrovni
sociální cítění
Odpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky se rozvíjející personálně-poradenská společnost, která se na mezinárodní úrovni zabývá zprostředkováním práce žadatelům převážně ze zemí střední a východní Evropy pro zahraniční zaměstnavatele do celé Evropy.
Cílem společnosti je poskytnout firmám a společnostem v celé Evropě komplexní služby na trhu práce, spojené s výběrem vhodných kandidátů na požadované pozice a zaručit žadatelům o práci maximální vstřícnost a diskrétnost při hledání práce v zahraničí.
Vizí společnosti je tak stát se spolehlivým a korektním partnerem ať už na straně kandidáta, ale i na straně organizace a firmy, která pracovní pozici obsazuje.

Kde nás najdete:
Banská Bystrica, Náměstí SNP 14, Slovensko
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 22
Revúca, Komenského 40

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce
ID: 4165278  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 470 EUR/měsíc