Reagujte bez životopisu

Pomocný pracovník v potravinářské výrobě na holandskou pracovní smlouvu

ATENA - SERVICES s.r.o.

Místo práce
Holanda, Amsterdam, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 10,65 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce ve společnosti zaměřené na potravinářskou výrobu - různé pozice
- Práce je vhodná pro skupiny, kde jeden klient ví anglický jazyk

Více info:
www.atena.org

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaměstnání na holandskou pracovní smlouvu
Vhodné i pro dvojice a skupiny osob (Práce je vhodná pro ženy i muže)
Ubytování zajištěno
Pomůžeme s dopravou
Nástup možný ihned
Výborná lokalita
Bez žádných poplatků za zprostředkování práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zprostředkování práce a personální poradenství

Uchazeči o práci v zahraničí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky na naší bezplatné lince 0800 022 777 nebo na telefonním čísle
+421 918 474 112

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ATENA - PERSONAL CONSULTING s.r.o je dynamicky se rozvíjející personálně-poradenská společnost, která se na mezinárodní úrovni zabývá zprostředkováním práce žadatelům převážně ze zemí střední a východní Evropy pro zahraniční zaměstnavatele do celé Evropy.
Cílem společnosti je poskytnout firmám a společnostem v celé Evropě komplexní služby na trhu práce, spojené s výběrem vhodných kandidátů na požadované pozice a zaručit žadatelům o práci maximální vstřícnost a diskrétnost při hledání práce v zahraničí.
Vizí společnosti je tak stát se spolehlivým a korektním partnerem ať už na straně kandidáta, ale i na straně organizace a firmy, která pracovní pozici obsazuje.

Kde nás najdete:
Banská Bystrica, Náměstí SNP 14, Slovensko
Bratislava, Stromová 4
Košice, Mlynská 22
Revúca, Komenského 40

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce
ID: 4165905  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,65 EUR/hod.