Reagujte bez životopisu

Pečovatel / -ka - Německo, Rakousko, Nizozemsko, Anglie

ATENA - SMART CARE, s. r. o.

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 700 Kč/měsícpríspevok na dopravu až do výšky 8 247 CZK, reklamný príspevok 494,82 CZK mesačne

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlídání mobilních a imobilních klientů
Pomoc při stravování, osobní hygieně a při ostatních denních aktivitách
Podávání léků
Měření tlaku
Rehabilitace
Vedení domácnosti, pokud žije opečovávána osoba sama

Zaměstnanecké výhody, benefity

1. Máme pro Vás přichystanou nejširší nabídku aktuálních volných pracovních míst v Německu, Rakousku nebo ve Velké Británii.
2. v Aténách můžete každý 2krát týdně (v pondělí a ve čtvrtky) čerpat nejvyšší zálohy a to až do výše 50% ze mzdy.
3. Zdarma Vám zajistíme ubytování. S dopravou Vám pomůžeme a budeme Vám během celé cesty k dispozici na telefonu.
4. Přispějeme Vám na pečovatelský nebo jazykový kurz částkou 150 €, pokud se nejpozději do jednoho měsíce po absolvování kurzu u nás zaměstnáte a odpracujete přes naši společnost minimálně jeden měsíc.
5. U nás neplatíte žádné registrační ani zprostředkovatelské poplatky.
6. Náš pracovní tým je jeden z největších z personálních agentur. Tvoří ho více než 100 profesionálních konzultantů, kteří jsou Vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
7. Prostřednictvím nás máte možnost pracovat na pracovní smlouvu, kterou získáváte nárok na všechny sociální výhody jako čerpání dovolené, PN, důchodu atd.
8. Máte možnost uzavřít smluvní dokumentaci potřebnou pro uzavření spolupráce s naší společností na dálku, například z pohodlí Vašeho domova a to bez osobní návštěvy jedné z našich poboček.
9. Přezkoušení znalosti jazyka je možné po telefonu.
10. U nás máte možnost kariérního růstu. Nabytím pracovních a jazykových z. Máte nulové náklady na vycestování. Umožníme Vám vycestovat aniž byste museli cestu platit dopredu.ručností Vám zajistíme lepší placená pracovní místa.
11. Denně obsazujeme více než 500 volných pracovních nabídek v Rakousku, Německu, Holandsku, Anglii, Lucembursku, Belgii, Itálii, Švýcarsku na Slovensku atd.
12. Jako jedna z mála agentur na trhu Vám můžeme nabídnout lukrativní pracovní pozice v anglicky mluvících zemích, jako jsou Anglie, Katar, Nizozemsko a jiné.
13. Každoročně rozšiřujeme naši nabídku o nové pracovní nabídky v zemích s vysokým výdělkem jako např. Skandinávie (Norsko, Švédsko atd.) A Arabské emiráty. Cílem je v dohledné době rozšířit naši nabídku o pracovní nabídky v USA, Kanadě a Austrálii
14. Zajišťujeme bezplatný administrativní servis pro rakouské živnostníků pracujících prostřednictvím naší společnosti. Ušetříte stovky eur na zřízení živnosti, pozastavení živnosti, vybavení dětských přídavků a podání daňového přiznání v Rakousku a na Slovensku.
15. Za každé doporučení klienta, který hledá zaměstnání nebo společnosti, která hledá zaměstnance získáte od nás odměnu od 100 € do 500 €.
16. Každý nový klient, který se zaregistruje v naší společnosti dostane dárek, stačí potvrdit jednu z námi obsazovaných pracovních nabídek.
17. Za sdílení námi obsazovaných pracovních pozic na sociálních sítích budete zapojen do slosování o hodnotné ceny.
18. Naši klienti získávají od nás automaticky věrnostní finanční bonusy.
19. Při vybraných pracovních pozicích získáte od nás navíc k platu 150 € finanční odměnu a to pokud na jednom turnusu setrváte déle než 3 měsíce.
20. Pravidelně realizujeme soutěže o hodnotné ceny pro nové i stálé klienty.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky na naší bezplatné infolince 0800 022 777.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Pracovní pozice pečovatele / -ky je obsazována pro rodiny v Německu, Rakousku, Holandsku nebo Anglii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pečovatelský kurz výhodou
Znalost německého nebo anglického jazyka na základní úrovni
sociální cítění
Odpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3950992  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 700 Kč/měsíc