Murár / Obkladač / Maliar . Poď pracovať s nami do Rakúska. Ak máš skúsenosti a máš motiváciu neváhaj a ozvi sa.

ATPOL Personal

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
05.08.2019
12 - 14,1 EUR/hod.•Mzda 14,10 € brutto/hodina + 26,40 € diéta/ pracovný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stavebné a murárske práce
obkładacie práce , obklady vnútorné , vonkajšie
malovanie vonkajších a vnútorných priestorov

• Práca v Rakúsku
• Práca na plný úväzok dlhodobo, rakúske podmienky zamestnania
• Práca v dynamicky rozvíjajúcej sa firme
• Aktraktívna mzda
• Komplexný sociálny balík
• Ubytovanie hradí ATPOL
• 13, 14 plat podľa rakúskej legislatívy

• Práca na plný úväzok, rakúske podmienky zamestnania
• Požadovaná aktívna znalosť nemčiny
• Pracovné skúsenosti v danom odbore
• Odborné a technické vzdelanie v odbore
• Vlastné auto (vlastná doprava na miesto práce)
• Ubytovanie zdarma, hradí ATPOL

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

ATPOL Personal je rakúska personálna agentúra pôsobiaca v Rakúsku, ktorej hlavným predmetom činnosti je sprostredkovanie zamestnancov pre podniky všetkých typov priemyslu, hlavne v Rakúsku a v Nemecku. Spoločnosť sa špecializuje v sprostredkovaní práce pre špecializovaných a riadiacich pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

•Požadovaná aktívna znalosť nemčiny

ATPOL Personal spolupracuje s klientmi všetkých priemyselných odvetví

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3616073  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 12 - 14,1 EUR/hod.•Mzda 14,10 € brutto/hodina + 26,40 € diéta/ pracovný deň