Kellnerin / Čašnícka zimná sezóna

Ausrutscher

Arbeitsort
Gaschurn, Österreich
Art des Arbeitsverhältnisses
Teilzeitbeschäftigung
Einstellungstermin
28.01.2019
Gehalt (brutto)
2500

Informationen über die Arbeitstelle

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Cašníčka do rakúskych Ápl
-súrne na dokoncenie zimnej sezóny volné miestzo
Si sympatická, sikovná, s veselou povahou (18-32r. mas rada party, tanec - bar).
Mozno hladáme teba do násho tímu na prácu do baru alebo s komunikatív.NJ do restaurácie:
Ausrutscher Disco Bar Aprés Ski a Restaurant Mäck-Späck (www.ausrutscher.eu) hľadá pekné sympatické a energické čašníčky .

- celoročne a na zimnú sezónu 2018/19
- nemčina komunikatívna
- sympatická, priatelská
- prax vítaná

-s Top finančným ohodnotením (platené nadčasy) od 1.700- do 3.000,-€
-ubytovanie s vlast.kupelnou + WC-
- strava
- prijemná pracovná klíma
- krásne prostredie rakúskych Ápl www.silvretta-montafon.at

Svoje žiadosti s kontaktnými údajmi a životopis + fotografia v nemeckom jazyku zasielajte na [email protected] prip. Tel. kontakt: 0043/6641611389 alebo
[email protected] 00421/907 616 871

Feladatok
Bárpultosnöt és Pincernöt keresünk azonnali kezdéssel
Elvárások
Légy attraktiv, vidám, tudj csapatban dolgozni és beszélj németül
Előny
szimpatikus
kommunikativ
szorgalmas
Mit kínálunk
Magas fizétes kb. 2000€ (túlóra lehetséges)
Saját szoba, tusolóval, WC-vel és konyhai lehetöséggel
Családias munkakörülmények
Ingyenes étkezést a Mäck-Späck ettermünkbe
Munkavégzés helye: Gaschurn
Önéletrajzot (németül) kettö fényképpel a
[email protected]

0043/664-16-11-389 Markus Mangard

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

Poskytujeme:
- samostat. izbu s vlastnou kúpelnou a
toaletou
- plat. ohodnotenie
- zlepsenie NJ az do komunikatív. formy
- preplatenie cestovného
- ak vidíme v tebe potenciál, radi ti potvrdíme isté prac. miesto na zimnú sezónu s platom od 2.000-3.000,-€

Anforderungen an den Mitarbeiter

Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

Grundausbildung
Mittelschüler
Mittelschulbildung ohne Abitur
Mittelschulbildung mit Abitur

Sprachkenntnisse

Deutsche Sprache - Anfänger (A1)

Inserierende Gesellschaft

Kurze Charakteristik der Gesellschaft

Einzelunternehmen Markus Mangard
ID: 3440593  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500