Account Manager

Authentica

Místo práce
Na Ořechovce 15, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost atta creative s.r.o. je BTL agenturou, za níž stojí společnost Authentica, která má zastoupení i ve Švýcarsku a pobočku v Německu. Zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a instore designu. Již více než 15 let dodáváme naše výrobky do 17 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe.
Spojení atta creative a Authentica nabízí 100% servis v oblasti podpory brandu. Od prvního konceptu strategie až po logistiku materiálu. Do našeho týmu aktuálně hledáme novou posilu:

My totiž POTŘEBUJEME a HLEDÁME někoho, kdo zvládne následující úkoly:

• Vyhledávání nových klientů, rozvíjení a udržování vztahů s klíčovými klienty
• Realizace a koordinace zakázek s českými klienty
• Nasměrování klienta k novým možnostem, které trh nabízí
• Organizace a kooperace na zakázkách uvnitř společnosti s ostatními odděleními (výroba, nákup, grafické odd.)
• Všeobecný průzkum trhu orientovaný na klienty, konkurenci, produkty a trendy v oboru - upřednostňujeme kandidáty, kteří již v tomto oboru mají nějaké zkušenosti a znají pole působnosti BTL agentur
• Důslednost, časová pružnost a kreativita
• Pokročilá znalost MS Office

Termín nástupu: okamžitě nebo dle dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co NABÍZÍME my tobě - atraktivní pracovní podmínky a benefity:

• Prestižní stávající klienti a volnost v získávání klientů nových
• Podpora a zázemí stabilní české společnosti Authentica – leadera na trhu s POS a POP médii
• Nadstandardní výdělek a firemní bonusy dle tvých schopností
• Zaměstnání na HPP – se smlouvou na dobu neurčitou již od začátku
• Příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem se sídlem ve vile na Ořechovce v Praze 6 – žádný open space!
• Kreativní, různorodé aktivity
• Firemní telefon
• Vlastní organizace času, maximální samostatnost – zajímají nás totiž výsledky, ne doba, po kterou sedíš v kanceláři

Firemní telefon
Vlastní organizace času
Možnost home office
Příjemná kancelář
Atraktivní prémie

Informace o náboru

Prosím zasílejte životopis, případně motivační dopis v českém jazyce.
Pokud nás Váš životopis zaujme, kontaktujeme Vás po telefonu na krátký rozhovor s HR (1. kolo), po kterém bude následovat osobní pohovor s manažerkou týmu (2. kolo)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi to TY?

• Motivuje tě tah na branku a schopnost navazovat i udržovat mezilidské a profesionální vztahy?
• Mluvíš a píšeš parádně česky, rozumíš si s textem?
• Orientuješ se na logické myšlení a řešení problémů, můžeme se spolehnout na tvůj selský rozum?
• Chceš si sám/a organizovat náplň svého času a pracovat samostatně na vlastních úkolech?
• Nebojíš se udělat pro zákazníka první poslední?
• Brázdíš rád/a a bez potíží silnice (s ŘP sk. B)?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Authentica, přední český výrobce POS médií a zajišťujeme pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje. Děláme pro klienty jako jsou C&A, Waterdrop nebo Dedoles. Naše práce je vidět v každém evropském obchodním domě nebo na věhlasných obchodních ulicích jako jsou Pařížská, Oxford Street nebo Champs-Élysées.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3331081  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou