Prodavač/specialista (autodíly)

LKQ CZ s.r.o.

České Vrbné 2392, 372 01 České Budějovice 2, Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní prodej sortimentu Auto Kelly na prodejně
- poskytování informací o nabízeném zboží
- uzavírání objednávek po telefonu od volajících zákazníků
- vyřizování reklamací
- péče o vzhled prodejny a o spokojenost zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- měsíční mzdu až 32.000,- Kč
- možný kariérní postup
- příjemné pracovní prostředí
- možnost se neustále zlepšovat v oblasti auto - moto
- příspěvek na stravování
- 4 dny zdravotního volna ročně
- zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Baví Vás každodenní kontakt s lidmi různé povahy? Komunikujete rádi a rádi dosahujete svého cíle?
Staňte se součástí našeho týmu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- baví Vás prodávat a učit se novým věcem
- zajímáte se o oblast auto - moto
- máte prozákaznický přístup, příjemné vystupování a prodejní talent
- jste technicky zdatný/á a máte uživatelskou znalost -práce na PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3356198  Dátum zverejnenia: 9.4.2018