Expediční pracovník (Strančice, 160 Kč/hod)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
160 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem a výdej zboží
- práce se čtecím zařízením
- fyzická manipulace se zbožím

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost výběru brigádních směn dle Vašich možností
- hodinovou mzdu 160 Kč/hodinu
- dopravu ze stanice metra Opatov ZDARMA (na všechny směny)
- pracovní oděv, obuv, ochranné pomůcky, příspěvek na praní oblečení a pitní režim jsou u nás samozřejmostí
- firemní akce

Informace o náboru

Přijmeme nové zaměstnance do skladu auto-dílů společnosti Auto Kelly. Staňte se součásti týmu, který se již několik let úspěšně zaobírá distribucí autodílů po celé České Republice. Budeme se na Vás těšit!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, samostatnost
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3390386  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 160 Kč/hod