Skladník/ce (noční směny, mzda 26.000 – 30.000 Kč)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Kunice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- naskladnění, vyskladnění a vychytávání zboží
- manipulace se zbožím
- používání čteček čárových kódů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
- práci na nočních směnách
- doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
- 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
- jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
- kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
- pitný režim, čisté pracoviště i zázemí
- myslíme i Vaší na rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky , zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čistících prostředků)
- záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)
- možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační techniku a z zajistíme potřebná oprávnění)

Informace o náboru

Do nově rozšířené části centrálního skladu náhradních autodílů společnosti Auto Kelly, přijmeme nové kolegy/ně na noční směny. Staňte se členem sehraného týmů, a zároveň poznejte kolegy, kteří stojí za značkou stabilního zaměstnavatele.
Pokud Vám vyhovuje práce ve směnném režimu a nebojíte se manuální práce, přidejte se k nám!
V případě doporučení kolegu Vás čeká odměna 5.000 Kč.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat na nočních směnách
- spolehlivost a samostatnost
- trestní bezúhonnost
- věk nad 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3518075  Dátum zverejnenia: 17.10.2018