Nákupčí

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Ocelářská 16, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
* vytvářením objednávek v systému dle požadavků zákazníka
* komunikací se zákazníky o možnostech přepravy a době doručení
* komunikací se zástupci centrálního skladu o stavu dodaného zboží
* vyřizováním reklamací o nedodaném či poškozeném zboží s dodavateli
* poskytováním informací o stavu objednávky kolegům z poboček

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO PRACÍ V AUTO KELLY ZÍSKÁTE:
* rychle uvidíte výsledek vaší práce
* stanete se součástí přátelského týmu, který se umí bavit i po práci
* můžete se učit u leadera trhu, rádi předáme naše know -how
* příspěvek na stravování
* 4 dny Sick days, Multisport karta
* akce pro zaměstnance, na které se nezapomíná

Informace o náboru

Chcete komunikovat s dodavateli z celého světa? Pomáhejte nám dostat zboží včas na správné místo a zanechte u nás svou stopu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE:
* dokážete svou poctivou prací dostat požadované množství zboží včas na správné místo
* nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce (alespoň mailem)
* patří pečlivost, důslednost, spolehlivost k vašim silným stránkám
* jste týmový hráč a dokážete zastoupit plnohodnotně kolegu
* ovládáte excel na uživatelské úrovni...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3549225  Dátum zverejnenia: 7.1.2019