Výpomoc ve skladě- Brigáda

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Všechromy, Strančice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
140 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte čas při škole či práci a hledáte přivýdělek, tak máme pro Vás řešení. Baví tě práce a hledáš fajn kolektiv?

Naše distribuční centrum ve Všechromech (Praha-Východ) hledá posilu v podobě brigádníka.

Čemu se u nás budeš věnovat?

zaskladňování a vyskladňování zboží
příprava, balení a výdej objednávek.
práce se skenerem (čtečkou) - vše se naučit dá
pokud jste šikovný, rádi Vás naučíme s technikou (VZV, retrak)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky:
manuální zručnost
zodpovědný přístup k práci
plnoletost
dřívější brigáda ve skladu výhodou (ne podmínkou)
nutnost pracovat alespoň 3x týdně (v pracovních dnech)
pokud jsi čerstvý absolvent, je tato pozice vhodná i pro tebe!

Proč do toho jít s námi?
nástup možný ihned
140 Kč/h
fajn kolektiv
pracovní doba podle domluvy
do práce se dostanete zdarma firemním autobusem z metra Opatov

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3784820  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 140 Kč/hod.