Prodejce/prodejkyně nových vozů

Autocentrum BARTH a.s. (MPSV)

Místo práce
Hůrka 1798, 530 12 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:Autocentrum BARTH a.s., IČ 25278924, http://www.autocentrum.cz
Pracoviště:Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Stabilní stále se rozvíjející společnost Autocentrum BARTH a.s. v Pardubicích hledá nového kolegu na pozici
PRODEJCE VOZŮ ŠKODA

Nátup dohodou
POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:
- prodej vozů
- administrativa spojená s prodejem vozu:
- tvorba cenových nabídek, objednávek, fakturace
- tvorba nabídek na financování, pojištění
- předváděcí jízdy

NABÍZÍME:
- atraktivní a zajímavou práci v moderním autosalonu v dynamicky se rozvíjející společnosti
- velmi dobré platové ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
- firemní vůz
- zázemí silné a stabilní společnosti
- možnost vzdělávání a profesního růstu

POŽADUJEME:
- obchodní schopnosti (praxe v oblasti prodeje vozů výhodou)
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- příjemné vystupování a vzhled
- spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- aktivní přístup, časová flexibilita
- dobrá produktová znalost automobilů výhodou, nadšení pro značku ŠKODA
- znalost finančních produktů (leasing, úvěry) výhodou
- řidičský průkaz sk.B
Zaměstnanecké výhody: firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce)
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11546540792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2756698  Dátum zverejnenia: 8.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21000 - 45000 Kč/měsíc