Přijímací technik autoservisu

AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
Brněnská 4768, 1 2 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení (31156)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOSALON KUDRNA CZ a.s., IČ 26052083, http://www.renaultvysocina.cz
Pracoviště:AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.-pracoviště [273], Brněnská 4768/60, 586 01 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Firma AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.

zástupce vozů značek Renault, Dacia a Nissan v Jihlavě,Brněnská 4768

hledá do svého týmu

SERVISNÍHO PORADCE

Náplň práce: jednání se zákazníky, kompletní péče o ně, příjem zakázek a jejich zpracování, zodpovědnost za včasné plnění dodávek a kvalitu zakázky, běžná administrativa.

Nabízíme

možnost seberealizace v prostředí značkové sítě

uplatnění na HPP

finanční ohodnocení dle výkonu, zkušeností a praxe uchazeče

možnosti dalšího vzdělávání

Požadujeme

SŠ s technickým zaměřením

praxe v oboru autoopravárenství výhodou

práce na PC

řidičský průkaz sk.B

komunikační dovednosti a příjemné vystupování

spolehlivost a loajalitu

trestní bezúhonnost

Váš profesní životopis zašlete e-mailem na [email protected]

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 11500690735

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2742692  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 30000 Kč/měsíc